Reklama wielkoformatowa przybierać może przeróżne formy. Duże przydrożne billboardy to nie jedyne rozwiązania wykorzystywane na szeroką skalę przez firmy i marki w celu zwrócenia uwagi na oferowane produkty i usługi.

Totemy reklamowe

Totemy reklamowe Wrocław

Reklama wielkoformatowa przybierać może przeróżne formy. Duże przydrożne billboardy to nie jedyne rozwiązania wykorzystywane na szeroką skalę przez firmy i marki w celu zwrócenia uwagi na oferowane produkty i usługi. W Urban Kolor tworzymy rozwiązania, które sprawdzają się dla podmiotów z różnych branży, oferujących swoim klientom różne produkty i usługi. Dane formaty reklamowe nie są zarezerwowane dla konkretnych specjalizacji, dlatego w wyborze przekazu reklamowego i sposobu jego prezentacji najczęściej ograniczeniem może okazać się jedynie wyobraźnia. Totem reklamowy to jedna z tych form identyfikacji marki, która niewątpliwie nie pozostanie niezauważona. Jakościowe wykonanie dodatkowo wpłynie na pozytywny odbiór i jeszcze większe wrażenia w odbiorze potencjalnych klientów. Wytrzymałość, jakość, wyjątkowy styl i design – totem może być wykonany zgodnie z Twoimi wytycznymi, a zlecenie jego wykonania profesjonalistom zapewnia rozwiązania, które posłużą marce na długie lata i na pewno zostaną zauważone przez potencjalnych klientów.

Jak sama jego nazwa wskazuje – totem to rodzaj reklamy, który w swoim odbiorze nie może zostać niezauważony. To wyjątkowo charakterystyczny znak, spersonalizowana konstrukcja prezentująca często jedynie samo logo marki, jej znak graficzny lub nazwę. Totemy występować mogą w różnych formach, jednak te najczęściej spotykane zaskakują swoją wielkością i są zauważalne nawet z dalekich odległości. Często spotykane przy stacjach benzynowych lub przydrożnych restauracjach, miejscach postoju na autostradach czy drogach szybkiego ruchu. Dwustronne totemy mają za zadanie przyciągnąć uwagę kierowców, odbiorców, których uwaga często rozproszona jest na inne czynniki, z tego względu często konieczne jest umieszczenie dużego znaku wskazującego na lokalizację danego punktu. Wielki format totemu jest również powodem tego, że umieszczane na nim znaki graficzne prezentują najprostszą, czystą formę. Jeśli jednak chcesz, aby totem stał się jeszcze bardziej wyjątkową formą reklamy, możesz zlecić dodanie do niego wyjątkowych form świetlnych.

Wykorzystanie totemu wcale nie musi być zarezerwowane dla stacji benzynowych czy wielkopowierzchniowych sklepów wielobranżowych. Taka forma promocji przedsiębiorstwa i jego oferty może być stosowana również dla mniejszych podmiotów. Ważne jest tutaj dopasowanie reklamy do możliwości nie tylko finansowych firmy, ale również powierzchniowych ze względu na wykorzystanie totemu w głównej mierze jako zewnętrznego nośnika reklamowego. Jeśli poszukujesz sprawdzonych rozwiązań, skontaktuj się z nami i powiedz o swoich planach, a znajdziemy wspólnie najlepsze formy reklamowe dla Twojej marki. Chętnie doradzimy i wykonamy powierzone nam zadanie z najwyższą starannością. Pracujemy na najlepszych materiałach i czuwamy nad wysoką jakością każdego etapu zlecenia od produkcji, po montaż i instalacje wybranego nośnika reklamowego.

O nas

Jesteśmy producentem reklamy wizualnej. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie reklamy zewnętrznej i wewnętrznej.

Profesjonalizm

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie dbając o najmniejsze szczegóły. Działamy na terenie Wrocławia jak i całej Polski.

Technologia

Posiadamy własny park maszynowy, monterów, inżynierów dzięki temu klient ma pewność że zlecona nam usługa zostanie wykonana właśnie przez nas.

Kontakt

Wiesz już o nas naprawdę wiele. Jeśli spodobało Ci się to co przeczytałeś, lub masz jakieś pytania skontaktuj się z nami, a postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

  • 1 Telefon

    +48 780 187 074

  • 2 Email

    info@urbankolor.pl

  • 3 Adres

    ul. Byczyńska 16, Wrocław

Łukasz
Wizytówka google

Współpracuję z Urbankolor przy promocji i wykończeniach inwestycji deweloperskich oraz szeroko rozumianej poprawie estetyki miasta. Są naprawdę dobrzy i pozytywnie wkręceni w tą robotę.

Krystian
Wizytówka Google

Profesjonalne usługi, duży wybór możliwości, kreatywny zespół, otwarty na nowe wyzwania. Realizują zlecenia i te małe i te duże. Pełen profesjonalizm!

Marcin
Facebook

Doskonała jakość usług, szybka realizacja projektu, profesjonalne podejście na każdym etapie od samego początku. A do tego mili i sympatyczni panowie.

Urban Kolor

Opinie
klientów

Kontakt

Napisz

do nas