Szereg możliwości, jakie daję obecne na rynku formy reklamy sprawiają, że często ciężko zdecydować się na jedną opcję promocji i dobrać rozwiązania w taki sposób, aby były najbardziej skuteczne.

Pylony

<h1>Pylony Wrocław</h1>

Szereg możliwości, jakie daję obecne na rynku formy reklamy sprawiają, że często ciężko zdecydować się na jedną opcję promocji i dobrać rozwiązania w taki sposób, aby były najbardziej skuteczne. Reklama zewnętrzna ma w rzeczywistości kilka zadań. Staje się ona swoistym znakiem informacyjnym, drogowskazem, który wskazuje, w którym miejscu podążać ma odbiorca, aby dotrzeć do siedziby firmy lub miejsca produkcji wyrobów danego przedsiębiorstwa. Jej głównym zadaniem jest jednak promocja marki, zwiększenie jej rozpoznawalności i budowanie pożądanego wizerunku. Pylon to kolejny rodzaj przekazu reklamowego. Choć nazwa ta nie jest spopularyzowana, to samą formę tej reklamy spotykamy niemalże każdego dnia. Pylon przybiera najczęściej formę wysokiego, pionowego baneru wykorzystywanego często przy stacjach benzynowych. Na jego powierzchni zamieszczane jest nie tylko logo stacji, ale również szereg informacji związanych z daną marką lub miejscem, przy którym się znajduje. Pylony wykorzystywane są również na inne sposoby. Na jednym pylonie często producenci umieszczają kilka logotypów różnych marek, tworząc w ten sposób pewien rodzaj słupa informacyjnego na temat tego, jakie firmy znajdują się w pomieszczeniu lub budynku. </br></br> W Urban Kolor zajmujemy się realizacją różnych projektów związanych z produkcją i montażem danego przekazu reklamowego. Działamy zgodnie z życzeniami klientów, ale również staramy się doradzić w kwestii najlepszych rozwiązań. Jeśli dokładnie wiesz, jaki nośnik reklamowy wybierzesz dla swojego przedsiębiorstwa to świetnie. Jeśli jednak masz wątpliwości i nie wiesz, jakie rozwiązanie będzie najbardziej trafne i najlepiej identyfikować się będzie z Twoją marką, zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu. Możesz liczyć na fachowe doradztwo oraz profesjonalne podejście do świadczenia całej usługi, od początku do końca. Sami realizujemy zlecenia – zajmujemy się zarówno produkcją, jak i montażem dlatego możesz liczyć na nas na każdym etapie realizacji zleconego zadania. </br></br> W Urban Kolor możesz zlecić produkcję i montaż różnych form reklamowych. Pylony to rodzaj reklamy kojarzony najczęściej z pionowym banerem. Nie musisz jednak ograniczać swojej wyobraźni. Konstrukcja pylonów może przybierać różne formy i odpowiadać zapotrzebowaniu miejsca, w którym docelowo zamieszczony będzie dany znak. Jeśli pylon musi być widoczny z dalekiej odległości, najlepiej gdy jest w formie wysokiego pionowego słupa. Jeśli jednak służy głównie informowaniu odbiorcy, może mieć dowolny kształt i być zamieszczony tuż przy budynku. Pylony często umieszczane są przed biurowcami, budynkami w których swoje siedziby mają różne firmy, marki, instytucje, Na pylonie zamieszczane są logotypy i nazwy poszczególnych podmiotów często w połączeniu z numerem pokoju lub piętra, na którym znajduje się biuro danej firmy. Pylony stanowią więc nie tylko świetną formę reklamy, ale staja się również wyjątkowym elementem identyfikacyjnym dla firmy.

O nas

Jesteśmy producentem reklamy wizualnej. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie reklamy zewnętrznej i wewnętrznej.

Profesjonalizm

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie dbając o najmniejsze szczegóły. Działamy na terenie Wrocławia jak i całej Polski.

Technologia

Posiadamy własny park maszynowy, monterów, inżynierów dzięki temu klient ma pewność że zlecona nam usługa zostanie wykonana właśnie przez nas.

Kontakt

Wiesz już o nas naprawdę wiele. Jeśli spodobało Ci się to co przeczytałeś, lub masz jakieś pytania skontaktuj się z nami, a postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

  • 1 Telefon

    +48 780 187 074

  • 2 Email

    info@urbankolor.pl

  • 3 Adres

    ul. Byczyńska 16, Wrocław

Łukasz
Wizytówka google

Współpracuję z Urbankolor przy promocji i wykończeniach inwestycji deweloperskich oraz szeroko rozumianej poprawie estetyki miasta. Są naprawdę dobrzy i pozytywnie wkręceni w tą robotę.

Krystian
Wizytówka Google

Profesjonalne usługi, duży wybór możliwości, kreatywny zespół, otwarty na nowe wyzwania. Realizują zlecenia i te małe i te duże. Pełen profesjonalizm!

Marcin
Facebook

Doskonała jakość usług, szybka realizacja projektu, profesjonalne podejście na każdym etapie od samego początku. A do tego mili i sympatyczni panowie.

Urban Kolor

Opinie
klientów

Kontakt

Napisz

do nas