Pylony reklamowe, totemy reklamowe czy też witacze to nośniki wolnostojące. Często w formie świetlnej, mają charakter informacyjny, wskazujący oraz reklamowy.

Pylony i totemy

<h1>Pylony i totemy</h1>

Solidna i trwała konstrukcja, możliwość funkcji podświetlenia, rodzaj oraz forma umieszczanych informacji także w formie grafiki, spora dowolność jeśli chodzi o kształt, kolorystykę oraz pożądany wymiar. To wszystko, daje gwarancję otrzymania produktu, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Znakowanie za pomocą pylonów i totemów, polecane jest szczególnie przedsiębiorstwom, które dbają o prestiż oraz wygodę kontrahentów. Wśród tego rodzaju reklamy wyróżniamy: pylony klasyczne idealne dla kampusów uczelnianych, stacji paliw czy galerii handlowych, podświetlane pylony kierunkowe informują nas w którym kierunku mamy się udać bądź gdzie znajduje się dana firma, usługa, miejsce, totemy informacyjne tzw. witacze kierowane dla gmin, miast czy obiektów oraz pylony i totemy wewnętrzne dla aptek, szpitali czy galerii handlowych

O nas

Jesteśmy producentem reklamy wizualnej. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie reklamy zewnętrznej i wewnętrznej.

Profesjonalizm

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie dbając o najmniejsze szczegóły. Działamy na terenie Wrocławia jak i całej Polski.

Technologia

Posiadamy własny park maszynowy, monterów, inżynierów dzięki temu klient ma pewność że zlecona nam usługa zostanie wykonana właśnie przez nas.

Kontakt

Wiesz już o nas naprawdę wiele. Jeśli spodobało Ci się to co przeczytałeś, lub masz jakieś pytania skontaktuj się z nami, a postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

  • 1 Telefon

    +48 780 187 074

  • 2 Email

    info@urbankolor.pl

  • 3 Adres

    ul. Byczyńska 16, Wrocław

Kontakt

Napisz

do nas