Pylony reklamowe wrocław

Pylon reklamowy

 

 Ciężko wyobrazić sobie dzisiejszy świat bez reklamy, dlatego sposobów na promowanie swojej działalności jest bez liku. Jednym z niezawodnych patentów na przyciąganie potencjalnych klientów są pylony reklamowe. Nasza firma specjalizuje się w ich montażu. 

 

Niedawno zostaliśmy zaproszeni do magicznego miasta Kudowa-Zdrój, gdzie realizowaliśmy montaż pylonu reklamowego dla restauracji “Wypoczęty Wół”, mieszczącej się w kompleksie hotelowym SPA Scaliano. 

 

Pylon reklamowy — dlaczego warto w niego zainwestować? 

 

Pylon reklamowy, zwany inaczej witaczem, to pionowa reklama zewnętrzna, która charakteryzuje się dużymi rozmiarami. Zazwyczaj montowana jest przed biurowcami, hotelami lub restauracjami. Natomiast pylon kierunkowy świetnie sprawdza się, jako nośnik informacji. Słupy reklamowe charakteryzuje trwała konstrukcja oraz dowolność w montażu i ukazywanej treści. 

 

Jak wyglądała nasza praca?

Kompleks Scaliano dobrze już znamy, ponieważ wcześniej wykonywaliśmy dla niego litery przestrzenne. Dzięki zaufaniu i niezawodności, tym razem poproszono nas o witacz dla restauracji “Wypoczęty Wół”. Pylon reklamowy przygotowaliśmy w całości z aluminium malowanego proszkowo. Montaż przeprowadziliśmy dokładnie i profesjonalnie, tak aby cieszył zarówno naszych klientów, jak i gości kompleksu. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *