Do oklejania szyb wybieramy nowoczesne folie monomeryczne, polimerowe zadrukowywane, mrożone lub typu OWV, aby oklejona powierzchnia spełniała swoje zadanie i zachęcała do odwiedzenia firmy czy lokalu albo przysłaniała nieco wnętrze w przypadku całkowicie przeszklonych powierzchni. Profesjonalna grafika może także stanowić alternatywę dla szyldów i banerów, lub po prostu dodatkową przestrzeń do zaprezentowania szczegółowej oferty.

Oklejanie

<h1>Oklejanie </h1>

Witryny sklepowe, restauracyjne oraz przepierzenia pomieszczeń w postaci szyb to powierzchnie, które często znajdują się wśród naszych zleceń. Lokal z zachęcającą reklamą lub ciekawie wkomponowana nazwa firmy na tle folii szronionej, bez trudu przyciągnie uwagę Klienta i skusi do odwiedzin. Stosujemy głównie trzy rodzaje folii ze względu na określone właściwości i w zależności od witryny/szyby, której ma dotyczyć oklejanie. Możemy zatem zaproponować: folię perforowaną – zwaną także „One Way Vision”. Z zewnątrz niewidoczne są pomieszczenia, dlatego przed rozpoczęciem realizacji ustalamy, czy faktycznie pokryte folią mają być witryny w całości. Możliwe jest także nałożenie folii na wybrane fragmenty szyb. Zalety zastosowania folii OWV na określonych powierzchniach to: komfort pracy w pomieszczeniach biurowych i gabinetach, zwiększona trwałość zadruku, wytrzymała przez około 7 lat, wpuszcza światło z zewnątrz, nie powodując utraty światła dziennego w lokalu, folię monomeryczną z drukiem solwentowym – nieprzezroczysta folia dostępna w wersji matowej i błyszczącej. Jej trwałość wynosi około 3 lata, dlatego sprawdzi się zdecydowanie bardziej w przypadku krótko- i średnioterminowych reklam niż w formie stałej reklamy na witrynie sklepowej. Do atutów tej folii można zaliczyć: zastosowanie na różnych powierzchniach, od metalu po PCW, całkowite krycie szyb i witryn. folię szronioną – jest to folia imitująca szkło piaskowane, można nią zakleić całkowicie szyby dla odseparowania od ciekawskich spojrzeń np. w gabinetach lekarskich, inna opcja to zasłonięcie częściowe w postaci wzorów, pasków, a także treści reklamowych. Zalety to: ciekawy i subtelny wygląd, fakt, że można całkowicie zablokować dostęp dla osób postronnych, a jednocześnie wpuścić do wnętrza dość dużo światła dziennego. Na foliach monomerycznych i polimerowych stosujemy druk solwentowy, czyli metodę nanoszenia kolorów za pomocą plotera z zastosowaniem atramentów na bazie rozpuszczalników organicznych (przeciwieństwem są rozpuszczalniki na bazie wody). Trwałość wydruku jest niewątpliwie dodatkowym atutem takiego rozwiązania. Dla dodatkowej ochrony przed uszkodzeniami i blaknięciem laminujemy płynnie folie OWV, a płynnie lub foliowo – folie monomeryczne i polimeryczne. Folie szronione nie wymagają laminowania. Nieograniczone możliwości oklejania szyb i witryn Ze względu na możliwość użycia nowoczesnych technik zadruku oraz na niski współczynnik degradacji surowca, oklejanie szyb folią OWV lub folią monomeryczną stanowią trwałe i ekonomiczne rozwiązanie. Taka forma sprawdza się na różnorodnych powierzchniach po ich odpowiednim oczyszczeniu i przygotowaniu, zatem stosowana jest i do wyklejania witryn okiennych, szyb w autach oraz pojazdów komunikacji miejskiej.

O nas

Jesteśmy producentem reklamy wizualnej. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie reklamy zewnętrznej i wewnętrznej.

Profesjonalizm

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie dbając o najmniejsze szczegóły. Działamy na terenie Wrocławia jak i całej Polski.

Technologia

Posiadamy własny park maszynowy, monterów, inżynierów dzięki temu klient ma pewność że zlecona nam usługa zostanie wykonana właśnie przez nas.

Kontakt

Wiesz już o nas naprawdę wiele. Jeśli spodobało Ci się to co przeczytałeś, lub masz jakieś pytania skontaktuj się z nami, a postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

  • 1 Telefon

    +48 780 187 074

  • 2 Email

    info@urbankolor.pl

  • 3 Adres

    ul. Byczyńska 16, Wrocław

Łukasz
Wizytówka google

Współpracuję z Urbankolor przy promocji i wykończeniach inwestycji deweloperskich oraz szeroko rozumianej poprawie estetyki miasta. Są naprawdę dobrzy i pozytywnie wkręceni w tą robotę.

Krystian
Wizytówka Google

Profesjonalne usługi, duży wybór możliwości, kreatywny zespół, otwarty na nowe wyzwania. Realizują zlecenia i te małe i te duże. Pełen profesjonalizm!

Marcin
Facebook

Doskonała jakość usług, szybka realizacja projektu, profesjonalne podejście na każdym etapie od samego początku. A do tego mili i sympatyczni panowie.

Urban Kolor

Opinie
klientów

Kontakt

Napisz

do nas