O nas

Jesteśmy producentem reklamy wizualnej. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie reklamy zewnętrznej i wewnętrznej. Zajmujemy się produkcją Reklamy Świetlnej jaki i wizualnej. Projektujemy oraz wykonujemy:

- Kasetony reklamowe

- Kasetony podświetlane

- Szyldy reklamowe

- Litery przestrzenne

- Litery podświetlane

- Litery 3D

- Neony led- Ledony

- Pylony i Totemy

- Oznakowanie-Wayfinding

- Frezujemy CNC

- Tniemy laserem CO2

- Oklejamy witryny

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie dbając o najmniejsze szczegóły. Działamy na terenie Wrocławia jak i całej Polski. Posiadamy własny park maszynowy, monterów, inżynierów dzięki temu klient ma pewność że zlecona nam usługa zostanie wykonana właśnie przez nas a nie inne firmy zewnętrzne.

WYKONUJEMY

Spraw by twoja firma stała się widoczna! Wykonamy i zamontujemy wszystkie niezbędne elementy reklamy wewnętrznej jak i zewnętrznej. W dowolnym kształcie i rozmiarze.

DRUKUJEMY

Gdy liczy się dla Ciebie jakość i szybki termin, znalazłeś idealnego partnera. Szeroki zakres materiałów, formatów i technik. Wszystko to w świetnej cenie, nie obciążającej zbytnio Twojego budżetu!

SERWISUJEMY

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów przeprowadzamy kompleksowy serwis i modernizację reklam, pozwalające przywrócić im blask i nowoczesny wygląd, przy jednoczesnej redukcji kosztów na produkcję nowej reklamy.

Kontakt

Napisz

do nas