Litery przestrzenne

Litery przestrzenne

 

Litery przestrzenne to nowoczesna, nietuzinkowa i ciekawa forma reklamy. Są to trójwymiarowe litery alfabetu, znaki i cyfry, które składać można w dowolne  treści.

 

Litery przestrzenne Wrocław — nasza oferta 

 

Litery przestrzenne dostępne w naszej ofercie to gadżety wysokiej jakości, tworzone starannie z najlepszych materiałów. Boki wykonane są z aluminium, plexi, dibond, natomiast front liter (lico) jest podświetlany, stworzony z wytrzymałego i trwałego plexi czy poliwęglanu. Ponadto do wyboru są litery podświetlane z efektem “hallo”. To ich produkcji wykorzystujemy blachy aluminiowe malowane na określony kolor. 

 

Litery przestrzenne Wrocław — gdzie się sprawdzą? 

 

Litery 3D wykorzystywać można na wiele sposób — jako nośnik informacji, reklamę czy dekorację. Świetnie sprawdzają się w budowaniu wizerunku oraz promowaniu marki. Dzięki swojemu estetycznemu i eleganckiemu wyglądowi dekorują wnętrza, a także ukazują wyszukany styl.

 

Litery 3D — dlaczego warto? 

 

Litery przestrzenne to gadżet, który warto nabyć, aby podnieść standard świadczonych usług i ukazać najlepsze oblicze swojej działalności. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem proponujemy, by były one umieszczone w widocznym, przyciągającym uwagę miejscu. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *