Stylowy materiał w połączeniu z mocnym i trwałym montażem oraz oryginalną grafiką – kasetony z dibondu to już nie tylko pewna forma oznaczenia siedziby firmy, ale również jakościowa reklama przedsiębiorstwa.

Kasetony

Kasetony z dibonu

Stylowy materiał w połączeniu z mocnym i trwałym montażem oraz oryginalną grafiką – kasetony z dibondu to już nie tylko pewna forma oznaczenia siedziby firmy, ale również jakościowa reklama przedsiębiorstwa. Dodatkowe podświetlenie led pozwala na to, aby baner pełnił swoją rolę przez całą dobę, niezależnie od warunków atmosferycznych. W Urban kolor tworzymy rozwiązania, które odpowiadają na indywidualne potrzeby odbiorców. Poznając dokładne wymagania klienta możemy dobrać takie realizacje, które spełnią wszystkie niezbędne funkcje. Kasetony reklamowe z dibondu nie tracą na popularności, wyglądają profesjonalnie i nie ulegają zniszczeniom nawet przez długie lata. Taka forma reklamy zadowoli każdego, komu zależy na prostej, a jednocześnie skutecznej formie promocji swojej marki czy przedsiębiorstwa.

Płyty Dibond to aluminiowe płyty kompozytowe. Wyróżniają się szczególną wytrzymałością, a jednocześnie łatwo poddają się obróbce, dzięki czemu są wykorzystywane na szeroką skalę w branży reklamowej. Odporne na działanie czynników zewnętrznych moduły przystosowane są do ekspozycji na różne warunki atmosferyczne. Duże wahania temperatur, promieniowanie UV, opady deszczu czy śniegu – zmienna pogoda nie ma wpływu na trwałość płyt, a tym samym na kasetony wykonane z dibondu. To sprawiło, że popularne stało się montowanie ich na zewnątrz budynków. Odpowiednio dobrane surowce, trwałe aluminium, które tworzy płyty wpływa na wytrzymałość całej konstrukcji. Dodatkowe podświetlanie kasetonów daje pożądany efekt – kasetony są nie tylko jakościowe, ale i stylowe. Banery z dibondu stają się więc bardziej popularnym produktem niż kasetony wykonane z plexi. Ten typ reklamy nada się dla firm z każdej branży. Kasetony nie tylko ozdabiają wejście do siedziby, ale mogą również stać się swoistym drogowskazem i zwiększyć rozpoznawalność danej firmy lub marki.

W zależności od potrzeb i własnych preferencji odbiorców, możliwe jest stworzenie baneru z jednostronną lub dwustronną grafiką. Jeśli nie masz pewności, która forma reklamy będzie dla Twojej marki najlepsza, możesz zdać się na naszych specjalistów, którzy pomogą Ci dobrać najbardziej trafne rozwiązania. Doświadczenie i obszerna wiedza z zakresu nośników reklamowych pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie, oferując takie produkty, które w pełni odpowiedzą na Wasze wymagania. Wielkość kasetonów, kolor, grafika, a ostatecznie montaż banerów – czuwamy na każdym etapie realizacji i służymy pomocą. Chętnie zajmiemy się również nietypowymi zleceniami, które wymagają szczególnego podejścia i wyjątkowych, niecodziennych rozwiązań. Kasetony z dibondu to świetne rozwiązanie dla wszystkich ceniących sobie nie tylko jakość, ale i nowoczesny i stylowy design. Wyjątkowe marki wymagają wyjątkowej i widocznej reklamy oraz promocji.

O nas

Jesteśmy producentem reklamy wizualnej. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie reklamy zewnętrznej i wewnętrznej.

Profesjonalizm

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie dbając o najmniejsze szczegóły. Działamy na terenie Wrocławia jak i całej Polski.

Technologia

Posiadamy własny park maszynowy, monterów, inżynierów dzięki temu klient ma pewność że zlecona nam usługa zostanie wykonana właśnie przez nas.

Kontakt

Wiesz już o nas naprawdę wiele. Jeśli spodobało Ci się to co przeczytałeś, lub masz jakieś pytania skontaktuj się z nami, a postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

  • 1 Telefon

    +48 780 187 074

  • 2 Email

    info@urbankolor.pl

  • 3 Adres

    ul. Byczyńska 16, Wrocław

Łukasz
Wizytówka google

Współpracuję z Urbankolor przy promocji i wykończeniach inwestycji deweloperskich oraz szeroko rozumianej poprawie estetyki miasta. Są naprawdę dobrzy i pozytywnie wkręceni w tą robotę.

Krystian
Wizytówka Google

Profesjonalne usługi, duży wybór możliwości, kreatywny zespół, otwarty na nowe wyzwania. Realizują zlecenia i te małe i te duże. Pełen profesjonalizm!

Marcin
Facebook

Doskonała jakość usług, szybka realizacja projektu, profesjonalne podejście na każdym etapie od samego początku. A do tego mili i sympatyczni panowie.

Urban Kolor

Opinie
klientów

Kontakt

Napisz

do nas