Wyróżnij się w swojej branży – to zadanie często staje się dla wielu przedsiębiorców nie lada wyzwaniem. Nasycony rynek nie ułatwia zadania wprowadzając dodatkowe utrudnienia.

Kasetony LED

Kasetony reklamowe LED

Wyróżnij się w swojej branży – to zadanie często staje się dla wielu przedsiębiorców nie lada wyzwaniem. Nasycony rynek nie ułatwia zadania wprowadzając dodatkowe utrudnienia. Każdy podmiot szuka swoich sposobów na skuteczną formę reklamy, która trafi do odpowiedniej grupy odbiorców. Kasetony reklamowe led oferowane przez Urban kolor to rozwiązanie, które zadowoli wielu przedsiębiorców, a jednocześnie zaciekawi i przykuje uwagę potencjalnych klientów. Styczność z taką formą reklamową pozwoli zwrócić uwagę odbiorcy i sprawi, że w jego umyśle zacznie się budować wizerunek danej marki. Tego typu reklamy stają się swoistym drogowskazem nie tylko dla przyszłych klientów, ale również dla tych obecnych.

W Urban kolor stawiamy nie tylko na zwiększenie rozpoznawalności naszych klientów, dzięki oferowanym rozwiązaniom, ale szczególną uwagę przykuwamy również do jakości, jaką reprezentują poszczególne realizacje. Obszerna wiedza specjalistów i ich doświadczenie umożliwia świadczenie usług na najwyższym poziomie. Podświetlane kasetony reklamowe zbudowane są z aluminiowych profili konstrukcyjnych z płytą dibond lub plexi. Grafika przedstawiająca logotyp marki, jej nazwę lub inny znak charakterystyczny przedsiębiorstwa może być wykonana jednostronnie bądź dwustronnie. Jakościowe wykonanie szyldu oraz specjalistyczny montaż pozwalają na jakościowe rozwiązania, które służą odbiorcom przez długie lata.

Kasetony świetlne to rozwiązanie, które pasuje do każdego przedsiębiorstwa chcącego wyróżnić się na rynku. Podświetlenie kasetonu sprawia, że jest on widoczny zarówno za dnia, jak i w nocy, niezależnie od warunków atmosferycznych. Taka forma reklamy zewnętrznej pozwala na zwiększenie rozpoznawalności marki oraz oferowanych przez nią produktów i usług. Widoczny nawet z dalekiej odległości baner pozwala z jednej strony na właściwe oznaczenie siedziby firmy, które pozwoli na bezproblemowe dotarcie do niej, z drugiej zaś sprawia, że wizerunek przedsiębiorstwa budowany jest również wśród odbiorców, którzy do tej pory nie mieli styczności z daną firmą i jej działalnością. Tworzona w ten sposób rozpoznawalność wpływa na rosnące zainteresowanie potencjalnych klientów.

O nas

Jesteśmy producentem reklamy wizualnej. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie reklamy zewnętrznej i wewnętrznej.

Profesjonalizm

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie dbając o najmniejsze szczegóły. Działamy na terenie Wrocławia jak i całej Polski.

Technologia

Posiadamy własny park maszynowy, monterów, inżynierów dzięki temu klient ma pewność że zlecona nam usługa zostanie wykonana właśnie przez nas.

Kontakt

Kontakt

Wiesz już o nas naprawdę wiele. Jeśli spodobało Ci się to co przeczytałeś, lub masz jakieś pytania skontaktuj się z nami, a postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

 • 1 Telefon

  +48 780 187 074

 • 2 Email

  info@urbankolor.pl

 • 3 Adres

  ul. Byczyńska 16, Wrocław

Napisz

do nas

  Łukasz
  Wizytówka google

  Współpracuję z Urbankolor przy promocji i wykończeniach inwestycji deweloperskich oraz szeroko rozumianej poprawie estetyki miasta. Są naprawdę dobrzy i pozytywnie wkręceni w tą robotę.

  Krystian
  Wizytówka Google

  Profesjonalne usługi, duży wybór możliwości, kreatywny zespół, otwarty na nowe wyzwania. Realizują zlecenia i te małe i te duże. Pełen profesjonalizm!

  Marcin
  Facebook

  Doskonała jakość usług, szybka realizacja projektu, profesjonalne podejście na każdym etapie od samego początku. A do tego mili i sympatyczni panowie.

  Urban Kolor

  Opinie
  klientów