Kasetony reklamowe, kaseton podświetlany to forma reklamy, która jest uniwersalna dla każdej firmy, i która mimo swojej powszechności jest jednocześnie skuteczna i efektowna

Kasetony

Kasetony reklamowe Wrocław, Szyld podświetlany, Kasetony świetlne Wrocław

W zależności od tego, jaki rodzaj usług świadczy firma, jej przedstawiciele powinni wybrać wyselekcjonowany typ reklamy, który pozwoli wyróżnić przedsiębiorstwo wśród konkurencyjnych podmiotów. Bowiem nie każdy przekaz reklamowy może pasować do danej branży lub rodzaju prowadzonej działalności. Kasetony reklamowe, szyld podświetlany to forma reklamy, Kasetony świetlne, która jest uniwersalna dla każdej firmy, i która mimo swojej powszechności jest jednocześnie skuteczna i efektowna. Doświadczenie zdobywane na przestrzeni lat pozwoliło nam poznać wszystkie wymagania odbiorców i dostosować je do świadczonych przez nich usług. Długoletnia działalność na rynku reklamowym o również możliwość rozpoznania co działa na klientów różnych branż, a na co nie zwracają tak naprawdę uwagi. Oferta firmy Urban Kolor dostosowywana jest do potrzeb konkretnych klientów i nie pozostaje obojętna na zmiany rynku, które dotyczą zarówno form reklamy, jak i jej aspektów wizualnych. Dlatego też zachęcamy Cię do sprawdzenia naszych wcześniejszych realizacji i przekonania się, że kaseton podświetlany, kaseton reklamowy to instalacja, która stanie się idealnym przekazem reklamowym również dla Twojej firmy, niezależnie od profilu jej działalności.

Aby dana forma reklamowa była skuteczna, spełniała swoje funkcje, a jednocześnie była trwała i oryginalna, konieczne jest wykorzystanie do jej wykonania materiałów najwyższej jakości. Kasetony najczęściej montowane są na zewnątrz budynków, a co za tym idzie narażone są na działanie różnych czynników atmosferycznych. Deszcz, śnieg, silny wiatr, duży poziom nasłonecznienia lub z kolei wilgotności – wszystkie te warunki pogodowe wpływać mogą destrukcyjnie na materiały, a tym samym powodować mogą usterki, czy wyeksploatowanie nośnika do tego stopnia, że konieczna będzie jego szybka wymiana. Taka konieczność wiąże się jednak z wysokimi nakładami kosztów związanych z wymianą reklamy na nową. Z tego względu nasi specjaliści do wykonania kasetonów oraz do ich montażu wykorzystują materiały o najwyższej jakości, które wpłyną na trwałość tworzonych konstrukcji reklamowych. Płyty typu dibond, plabond, tubond, oraz profile aluminiowe to surowce, którymi nasi specjaliści posługują się przy tworzeniu kasetonów. Przestrzeń takiego kasetonu wypełnia led, który podświetla szyld dając tym samym niezwykły efekt w godzinach wieczornych i nocnych. Zamieszczone na kasetonach znaki mogą być płaskie lub przybierać mogą formę liter przestrzennych wykonanych z plexi. Kasetony wykonywane w ramie aluminiowej tworzone są zazwyczaj wtedy, gdy reklama przybiera duże rozmiary. Dodatkowym atutem jest w tym przypadku możliwość dwustronnego podświetlenia kasetonu, co jeszcze bardziej zwiększa cały efekt.

O nas

Jesteśmy producentem reklamy wizualnej. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie reklamy zewnętrznej i wewnętrznej.

Profesjonalizm

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie dbając o najmniejsze szczegóły. Działamy na terenie Wrocławia jak i całej Polski.

Technologia

Posiadamy własny park maszynowy, monterów, inżynierów dzięki temu klient ma pewność że zlecona nam usługa zostanie wykonana właśnie przez nas.

Kontakt

Wiesz już o nas naprawdę wiele. Jeśli spodobało Ci się to co przeczytałeś, lub masz jakieś pytania skontaktuj się z nami, a postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

  • 1 Telefon

    +48 508 083 024

  • 2 Email

    info@urbankolor.pl

Kontakt

Napisz

do nas