Kasetony reklamowe

Kaseton reklamowy z drukowaną grafiką

Stylowy materiał w połączeniu z mocnym i trwałym montażem oraz oryginalną grafiką – kasetony reklamowe to już nie tylko pewna forma oznaczenia siedziby firmy, ale również jakościowa reklama świetlna przedsiębiorstwa. Dodatkowe podświetlenie led pozwala na to, aby szyld reklamowy pełnił swoją rolę przez całą dobę, niezależnie od warunków atmosferycznych. W Urban kolor tworzymy rozwiązania, które odpowiadają na indywidualne potrzeby odbiorców. Poznając dokładne wymagania klienta możemy dobrać takie realizacje, które spełnią wszystkie niezbędne funkcje. Kasetony reklamowe wrocław z dibondu nie tracą na popularności, wyglądają profesjonalnie i nie ulegają zniszczeniom nawet przez długie lata. Taka forma reklamy zadowoli każdego, komu zależy na prostej, a jednocześnie skutecznej formie promocji swojej marki czy przedsiębiorstwa.

Płyty Dibond to aluminiowe płyty kompozytowe. Wyróżniają się szczególną wytrzymałością, a jednocześnie łatwo poddają się obróbce, dzięki czemu są wykorzystywane na szeroką skalę w branży reklamowej. Odporne na działanie czynników zewnętrznych moduły przystosowane są do ekspozycji na różne warunki atmosferyczne. Duże wahania temperatur, promieniowanie UV, opady deszczu czy śniegu – zmienna pogoda nie ma wpływu na trwałość płyt, a tym samym na kasetony wykonane z dibondu. To sprawiło, że popularne stało się montowanie ich na zewnątrz budynków. Odpowiednio dobrane surowce, trwałe aluminium, które tworzy płyty wpływa na wytrzymałość całej konstrukcji. Dodatkowe podświetlanie kasetonów daje pożądany efekt – kasetony są nie tylko jakościowe, ale i stylowe. Banery z dibondu stają się więc bardziej popularnym produktem niż kasetony wykonane z plexi. Ten typ reklamy nada się dla firm z każdej branży. Kasetony reklamowy, szyldy reklamowe Wrocław nie tylko ozdabiają wejście do siedziby, ale mogą również stać się swoistym drogowskazem i zwiększyć rozpoznawalność danej firmy lub marki.

W zależności od potrzeb i własnych preferencji odbiorców, możliwe jest stworzenie Szyldu reklamowego z jednostronną lub dwustronną grafiką. Jeśli nie masz pewności, która forma reklamy będzie dla Twojej marki najlepsza, możesz zdać się na naszych specjalistów, którzy pomogą Ci dobrać najbardziej trafne rozwiązania. Doświadczenie i obszerna wiedza z zakresu nośników reklamowych pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie, oferując takie produkty, które w pełni odpowiedzą na Wasze wymagania. Wielkość kasetonów reklamowych, kolor, grafika, a ostatecznie montaż kasetonów reklamowych – czuwamy na każdym etapie realizacji i służymy pomocą. Chętnie zajmiemy się również nietypowymi zleceniami, które wymagają szczególnego podejścia i wyjątkowych, niecodziennych rozwiązań. Kasetony z dibondu, Szyldy reklamowe to świetne rozwiązanie dla wszystkich ceniących sobie nie tylko jakość, ale i nowoczesny i stylowy design. Wyjątkowe marki wymagają wyjątkowej i widocznej reklamy oraz promocji.

 

Dodaj komentarz