Kasetony reklamowe

Kasetony reklamowe

 

Wyróżniająca i przyciągająca uwagę reklama to jedyny skuteczny sposób na pozyskanie klientów. Poszukując idealnego środka promocji, nie można zatem pominąć unikatowych kasetonów reklamowych. Nasza firma posiada bogate doświadczenie w profesjonalnym montażu takowych reklam.

 

Czym są kasetony reklamowe?

 

Kasetony świetlne to forma reklamy, która może mieć do kilkunastu centymetrów grubości. Zwykle montowane są na zewnątrz budynku, występują w wariancie jednostronnym lub dwustronnym. Kasetony reklamowe są podświetlane od wewnątrz, a dowolność ich ułożenia, pozwala na tworzenie wszelakich kształtów. 

 

Kasetony podświetlane Wrocław — jaki produkt oferujemy?

 

W naszej działalności wykorzystujemy niezawodne kasetony reklamowe wykonane z dibondu. Wariant kolorystyczny to czarny mat. Nasze litery powstają z plexi opal 20 mm, co pozwala na dodatkowe świecenie boków liter. 

 

Kasetony reklamowe Wrocław — jak je montujemy?

W zakresie naszych usług świadczymy profesjonalny montaż kasetonów reklamowych. Nasza praca jest fachowa i profesjonalna, a produkty, które dostarczamy są najlepszej jakości, dzięki czemu gwarantujemy estetykę, funkcjonalność oraz zadowolenie naszych klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *