Mimo upływu lat neony ponownie cieszą się dużą popularnością i wykorzystywane są na szeroką skalę przez różne marki i przedsiębiorstwa.

Neony LED

Neony LED Wrocław

Mimo upływu lat neony ponownie cieszą się dużą popularnością i wykorzystywane są na szeroką skalę przez różne marki i przedsiębiorstwa. Spotykane w restauracjach, lokalach usługowych, klubach, nadają im świetnego klimatu i stają się wyjątkowo designerskim dodatkiem do całego wyposażenia wnętrza. Idąca do przodu technologia pozwoliła stworzyć nowe produkty, które w znaczny sposób przypominać będą popularne neony. To neony led – innowacyjne rozwiązania związane z dekoracyjnym oświetleniem wnętrz i elewacji budynków oraz ścian. Technologie led stały się cenną alternatywą dla tradycyjnych neonów. Cechują się niskim poborem mocy, co znaczy, że są energooszczędne, a dodatkowo wyjątkowo trwałe. Takie rozwiązania świetnie sprawdzą się zarówno w formie reklamy zewnętrznej, jak i w formie dekoracyjnego elementu do Twojego mieszkania. Jeśli szukasz innowacyjnych rozwiązań związanych z oryginalną reklamą lub formy dekoracji swojego wnętrza sprawdź ofertę Urban Kolor i zapytaj o najlepsze rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości.

Neony led wcale nie muszą być zarezerwowane do wnętrz lub elewacji budynków i pomieszczeń korporacyjnych. Napisy i znaki w formie neonów led świetnie doposażą wnętrze Twojego domu lub mieszkania. Klimatyczny napis w sypialni, oryginalne kształty instalacji w salonie – to niezwykle unikatowa forma dekoracji wnętrza, podkreślająca jego klimat. Energooszczędne technologie światła led to dodatkowy atut takiego rozwiązania. Zaoszczędzisz koszty, a przy okazji zyskasz świetną ozdobę, która dodatkowo wyróżnia się trwałością i jakością. Węże z neonami led nie wymagają specjalistycznego montażu. Taśmy led są dodatkowo lekkie, nie stanowią więc obciążenia dla powierzchni, na której są instalowane. Szerokie możliwości związane z doborem kształtów i kolorów pozwolą na stworzenie takich rozwiązań, które w pełni odpowiedzą na Twoje potrzeby.

Poza wyjątkowo oryginalnym designem, jaki neony led wprowadzają do wnętrz korporacyjnych i prywatnych, te formy instalacji mają szereg innych zalet. Energooszczędność to niewątpliwie jedna z cech, która jest mocno ceniona przez odbiorców. Inną zaletą jest wytwarzanie niewielkiej ilości ciepła, w przeciwieństwie do tradycyjnych neonów. Neony led są dodatkowo odporne na działanie czynników zewnętrznych, co nie przeszkadza w montażu ich na zewnętrz budynków. Dzięki temu mogą stanowić wyjątkową reklamę przedsiębiorstwa widoczną zarówno w ciągu dnia, jak i w ciągu nocy. Oświetlenie frontów, dekoracja łuków, podświetlanie mostów – możliwości wykorzystania neonów led jest wiele. Dzięki elastycznej budowie instalacji mogą mogą dopasować się do różnych kształtów przedmiotów, przy których będą montowane. Jeśli nie masz pewności, która forma reklamy będzie najlepszym rozwiązaniem dla Twojej firmy lub która z instalacji sprawdzi się jako oryginalne rozwiązanie w Twoim wnętrzu, możesz liczyć na pomoc naszych specjalistów, którzy znajdą profesjonalne odpowiedzi na zadane pytania.

O nas

Jesteśmy producentem reklamy wizualnej. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie reklamy zewnętrznej i wewnętrznej.

Profesjonalizm

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie dbając o najmniejsze szczegóły. Działamy na terenie Wrocławia jak i całej Polski.

Technologia

Posiadamy własny park maszynowy, monterów, inżynierów dzięki temu klient ma pewność że zlecona nam usługa zostanie wykonana właśnie przez nas.

Kontakt

Wiesz już o nas naprawdę wiele. Jeśli spodobało Ci się to co przeczytałeś, lub masz jakieś pytania skontaktuj się z nami, a postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

  • 1 Telefon

    +48 780 187 074

  • 2 Email

    info@urbankolor.pl

  • 3 Adres

    ul. Byczyńska 16, Wrocław

Łukasz
Wizytówka google

Współpracuję z Urbankolor przy promocji i wykończeniach inwestycji deweloperskich oraz szeroko rozumianej poprawie estetyki miasta. Są naprawdę dobrzy i pozytywnie wkręceni w tą robotę.

Krystian
Wizytówka Google

Profesjonalne usługi, duży wybór możliwości, kreatywny zespół, otwarty na nowe wyzwania. Realizują zlecenia i te małe i te duże. Pełen profesjonalizm!

Marcin
Facebook

Doskonała jakość usług, szybka realizacja projektu, profesjonalne podejście na każdym etapie od samego początku. A do tego mili i sympatyczni panowie.

Urban Kolor

Opinie
klientów

Kontakt

Napisz

do nas