Nowe formy promocji i reklamy przybierają różne kształty i wykorzystywane są na różne sposoby.

Ledony

Ledony Wrocław

Nowe formy promocji i reklamy przybierają różne kształty i wykorzystywane są na różne sposoby. W zależności od branży, w której działa dana firma, od możliwości finansowych przedsiębiorstwa, a w końcu również w zależności od upodobań przedstawicieli marki, dobrać można najbardziej adekwatne rozwiązania związane z szerzeniem wizerunku danego podmiotu. Oferowane przez Urban Kolor neony, to wyjątkowe instalacje, które zapewnią Twojej firmie nie tylko świetny rodzaj promocji przykuwającej uwagę odbiorcy, ale również podkreślą styl, jakie prezentuje Twoja marka. Jeśli wydaje Ci się, że neony czasy świetności przeżyły w latach 80., to nic bardziej mylnego – znowu są w modzie i znowu zachwycają. Nie mamy wątpliwości, że ta popularna forma wyróżnienia marki w połączeniu z jakościowym wykonaniem i profesjonalną usługą świadczoną przez naszych specjalistów, to najlepsza odpowiedź na potrzeby Twojego przedsiębiorstwa.

Kultowa pizzeria, popularny klub taneczny, sklep z oryginalną odzieżą – neony ponownie królują szczególnie w dużych miastach. Spotkać je można wszędzie, bo ich wyjątkowy styl w połączeniu z jakościowym wykonaniem sprawdzi się w przypadku każdej branży, niezależnie od świadczonych usług. Widząc neonowy baner nie można mieć wątpliwości – to na pewno reklama jednego z bardziej kultowych miejsc w mieście. Wzbudzają zainteresowanie zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy, niezależnie od pory roku. Dobrze wykonana reklama neonowa jest trwała i na pewno nie umknie odbiorcom spacerującym wkoło miejsca, przy którym powstała. Odpowiednikiem świetlnych neonowych napisów w pewnych wypadkach mogą stać się instalacje wykonane z lampek led. Światło jakie dają jest zdecydowanie delikatniejsze, co niektórym w zupełności wystarcza.

Neony, ledy, litery przestrzenne, kasetony reklamowe – realizujemy zlecenia od początku do końca. Produkujemy, ale i doradzamy. Dobieramy najlepsze materiały tak, aby wykonane reklamy służyły na długie lata, były trwałe i jakościowe i zgodne z wymaganiami klientów. Szyldy stworzone z neonów stały się ponownie popularne za sprawą swojego wyjątkowego stylu, który zachwyca zarówno w dzień, jak i w nocy. To kolejna forma oznakowania biura, sklepu czy całego budynku. Różne formy i kolory, jakie przybierają neony sprawiają, że stają się one popularnym rozwiązaniem, zachowując jednocześnie swój oryginalny design. W Urban Kolor pomożemy Ci dobrać takie rozwiązania reklamowe, które będą zgodne z Twoim budżetem i promocyjnymi założeniami Twojego przedsiębiorstwa. Wszystkie realizacje wykonywane są z największą starannością – wiemy jak ważna jest odpowiednia forma reklamy – trwała i skuteczna. Nasze doświadczenie i zdobyta przez lata wiedza pozwalają świadczyć usługi na najwyższym poziomie, a dodatkowo, umożliwiają nam fachowe doradztwo w kwestii doboru przestrzennych form reklamowych i podświetlanych oznakowań powierzchni.

O nas

Jesteśmy producentem reklamy wizualnej. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie reklamy zewnętrznej i wewnętrznej.

Profesjonalizm

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie dbając o najmniejsze szczegóły. Działamy na terenie Wrocławia jak i całej Polski.

Technologia

Posiadamy własny park maszynowy, monterów, inżynierów dzięki temu klient ma pewność że zlecona nam usługa zostanie wykonana właśnie przez nas.

Kontakt

Wiesz już o nas naprawdę wiele. Jeśli spodobało Ci się to co przeczytałeś, lub masz jakieś pytania skontaktuj się z nami, a postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

  • 1 Telefon

    +48 780 187 074

  • 2 Email

    info@urbankolor.pl

  • 3 Adres

    ul. Byczyńska 16, Wrocław

Łukasz
Wizytówka google

Współpracuję z Urbankolor przy promocji i wykończeniach inwestycji deweloperskich oraz szeroko rozumianej poprawie estetyki miasta. Są naprawdę dobrzy i pozytywnie wkręceni w tą robotę.

Krystian
Wizytówka Google

Profesjonalne usługi, duży wybór możliwości, kreatywny zespół, otwarty na nowe wyzwania. Realizują zlecenia i te małe i te duże. Pełen profesjonalizm!

Marcin
Facebook

Doskonała jakość usług, szybka realizacja projektu, profesjonalne podejście na każdym etapie od samego początku. A do tego mili i sympatyczni panowie.

Urban Kolor

Opinie
klientów

Kontakt

Napisz

do nas