Warning: Undefined array key "action" in /home/urbanko/domains/urbankolor.pl/public_html/wp-content/themes/twentytwentyone/functions.php on line 2
Reklama świetlna - Urban Kolor

Jednostronne kasetony reklamowe z płyty kompozytowej typu dibond, tubond, etalbond to rodzaj kasetonów charakteryzujący się trwałościąelegancją oraz estetyką wizualną.

Reklama świetlna

Reklama świetlna Wrocław

Jednostronne kasetony reklamowe z płyty kompozytowej typu dibond, tubond, etalbond to rodzaj kasetonów charakteryzujący się trwałością, elegancją oraz estetyką wizualną. Dzięki odpowiednim zagięciom, ten złożony z lica oraz stelaża wewnętrznego kaseton, stanowi jednolitą bryłę. W tego typu kasetonach, grafika jest frezowana i podklejona plexi o odpowiednim kolorze. Dzięki takiemu rozwiązaniu, podświetlenowa jest tylko grafika kasetonu, która skutecznie przyciąga uwagę potencjalnych klientów.

O nas

Jesteśmy producentem reklamy wizualnej. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie reklamy zewnętrznej i wewnętrznej.

Profesjonalizm

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie dbając o najmniejsze szczegóły. Działamy na terenie Wrocławia jak i całej Polski.

Technologia

Posiadamy własny park maszynowy, monterów, inżynierów dzięki temu klient ma pewność że zlecona nam usługa zostanie wykonana właśnie przez nas.

Kontakt

Wiesz już o nas naprawdę wiele. Jeśli spodobało Ci się to co przeczytałeś, lub masz jakieś pytania skontaktuj się z nami, a postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

  • 1 Telefon

    +48 780 187 074

  • 2 Email

    info@urbankolor.pl

  • 3 Adres

    ul. Byczyńska 16, Wrocław

Łukasz
Wizytówka google

Współpracuję z Urbankolor przy promocji i wykończeniach inwestycji deweloperskich oraz szeroko rozumianej poprawie estetyki miasta. Są naprawdę dobrzy i pozytywnie wkręceni w tą robotę.

Krystian
Wizytówka Google

Profesjonalne usługi, duży wybór możliwości, kreatywny zespół, otwarty na nowe wyzwania. Realizują zlecenia i te małe i te duże. Pełen profesjonalizm!

Marcin
Facebook

Doskonała jakość usług, szybka realizacja projektu, profesjonalne podejście na każdym etapie od samego początku. A do tego mili i sympatyczni panowie.

Urban Kolor

Opinie
klientów

Kontakt

Napisz

do nas