Oklejona witryna sklepowa to idealne miejsce na reklamę naszego SKLEPU, RESTAURACJI, lub też może pełnić funkcję ozdobną

Oklejanie

Oklejanie witryn
sklepowych

Oklejona witryna sklepowa to idealne miejsce na reklamę naszego SKLEPU, RESTAURACJI, lub też może pełnić funkcję ozdobną. Zajmujemy się profesjonalnym oklejaniem witryn sklepowych, restauracyjnych itp. Oklejamy witryny całościowo zadrukowaną np.: folią samoprzylepną, folią OWV, mrożonym szkłem, możemy również okleić witrynę częściowo folią ploterową. Do każdego oklejania podchodzimy indywidualnie, sami pobieramy wymiar oklejamy terenie WROCŁAWIA oraz całej POLSKI.

O nas

Jesteśmy producentem reklamy wizualnej. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie reklamy zewnętrznej i wewnętrznej.

Profesjonalizm

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie dbając o najmniejsze szczegóły. Działamy na terenie Wrocławia jak i całej Polski.

Technologia

Posiadamy własny park maszynowy, monterów, inżynierów dzięki temu klient ma pewność że zlecona nam usługa zostanie wykonana właśnie przez nas.

Kontakt

Wiesz już o nas naprawdę wiele. Jeśli spodobało Ci się to co przeczytałeś, lub masz jakieś pytania skontaktuj się z nami, a postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

  • 1 Telefon

    +48 780 187 074

  • 2 Email

    info@urbankolor.pl

  • 3 Adres

    ul. Byczyńska 16, Wrocław

Łukasz
Wizytówka google

Współpracuję z Urbankolor przy promocji i wykończeniach inwestycji deweloperskich oraz szeroko rozumianej poprawie estetyki miasta. Są naprawdę dobrzy i pozytywnie wkręceni w tą robotę.

Krystian
Wizytówka Google

Profesjonalne usługi, duży wybór możliwości, kreatywny zespół, otwarty na nowe wyzwania. Realizują zlecenia i te małe i te duże. Pełen profesjonalizm!

Marcin
Facebook

Doskonała jakość usług, szybka realizacja projektu, profesjonalne podejście na każdym etapie od samego początku. A do tego mili i sympatyczni panowie.

Urban Kolor

Opinie
klientów

Kontakt

Napisz

do nas