Cięcie laserowe to nowoczesna i bardzo precyzyjna technika wycinania dowolnych kształtów i detali z materiałów różnego rodzaju.

Cięcie

<h1>Cięcie laserem CO2</h1>

Cięcie za pomocą lasera zapewnia doskonałą dokładność i powtarzalność kształtu. Przy dużych i szczegółowych nakładach pozwala nam to uzyskać dokładny detal. Dzięki wiązce możemy ciąć materiał bezinwazyjnie( nie mechanicznie) Cięcie laserem pozwala na oszczędność materiału co przekłada się szybkość wykonywania usługi. W naszym parku maszynowym posiadamy laser CO2 o polu roboczym 1300x900 Oferujemy najwyższej jakości usługę cięcia laserowego różnego rodzaju materiałów takich jak: -plexi -drewno -sklejka -baner(pod szablony) -filc -szkło -korek -laminaty grawerskie I wiele innych Oferujemy najwyższą jakość w ekstra cenie.

O nas

Jesteśmy producentem reklamy wizualnej. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie reklamy zewnętrznej i wewnętrznej.

Profesjonalizm

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie dbając o najmniejsze szczegóły. Działamy na terenie Wrocławia jak i całej Polski.

Technologia

Posiadamy własny park maszynowy, monterów, inżynierów dzięki temu klient ma pewność że zlecona nam usługa zostanie wykonana właśnie przez nas.

Kontakt

Wiesz już o nas naprawdę wiele. Jeśli spodobało Ci się to co przeczytałeś, lub masz jakieś pytania skontaktuj się z nami, a postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

  • 1 Telefon

    +48 780 187 074

  • 2 Email

    info@urbankolor.pl

  • 3 Adres

    ul. Byczyńska 16, Wrocław

Łukasz
Wizytówka google

Współpracuję z Urbankolor przy promocji i wykończeniach inwestycji deweloperskich oraz szeroko rozumianej poprawie estetyki miasta. Są naprawdę dobrzy i pozytywnie wkręceni w tą robotę.

Krystian
Wizytówka Google

Profesjonalne usługi, duży wybór możliwości, kreatywny zespół, otwarty na nowe wyzwania. Realizują zlecenia i te małe i te duże. Pełen profesjonalizm!

Marcin
Facebook

Doskonała jakość usług, szybka realizacja projektu, profesjonalne podejście na każdym etapie od samego początku. A do tego mili i sympatyczni panowie.

Urban Kolor

Opinie
klientów

Kontakt

Napisz

do nas